Reklamlar

Gönderen Konu: Taşımalı Eğitimde Revize  (Okunma sayısı 1294 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

test

Çevrimdışı ibukampus

Advertising

test
Taşımalı Eğitimde Revize
« : 05 Ocak 2011, 14:53:04 »
Evi yakın olan yatılı okula alınmayacak
/>
/>Bakan Çubukçu, evine gidiş gelişi iki buçuk saat süren öğrencilerin taşımalı eğitim kapsamından çıkarılarak, yatılı bölge okullarına kaydırılacağını söyledi.
/>
/>Milli Eğitim Bakanlığı, yatılı ilköğretim bölge okullarına neşter attı.
/>
/>Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, yaşı yedi olan bir çocukla 15 olan bir çocuğun aynı okulda eğitim[ almasının önüne geçileceğini söyledi.
/>
/>Evleri yatılı okula çok yakın olan öğrencileri artık kaydetmeyeceklerini ifade eden Çubukçu, "Evleri YİBO'ya üç yüz metre mesafede öğrenci var. böyle şey olmaz" dedi.
/>
/>Çubukçu, sekiz ay kış koşulları yaşayan ve eve gidiş gelişi iki buçuk saati bulan öğrencilerinse YİBO'lara kaydırılacağını, bu öğrencilerin taşımalı eğitim kapsamından çıkarılacağını açıkladı.
/>
/>Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=8195.msg30158#msg30158

Adk System Advertising

test

Taşımalı Eğitimde Revize Konusuna Ait Benzer Konular

Eğitimde Doğru Bilinen Hatalar
  Eğitimde Doğru Bilinen Hatalar    Başarı öğrenci-veli ortak çalışmasıyla gelir. Ama ya doğru bildiklerimiz yanlışsa? Ya da... Devamı...

Gösterim: 2052 - Yanıt: 2 - Başlatan:Lacrymosa
Okul öncesi eğitimde bilgisayar kullanımı nasıl olmalıdır?
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE BİLGİSAYAR KULLANIMI NASIL OLMALIDIR? Günümüzde teknoloji hızla ilerlemektedir. Teknolojinin çok rahat kull... Devamı...

Gösterim: 2170 - Yanıt: 0 - Başlatan:salihaaa
Eğitimde araçlar
Genel olarak araçlar; (Gelişim sırasına göre)Kara Tahta �Tebeşir,Kitap-Defter-Kalem,Matbaa,Model-Maket,Resim-Slayt-Film,Radyo , ... Devamı...

Gösterim: 1965 - Yanıt: 0 - Başlatan:salihaaa
Eğitimde Pdr Hizmetleri
Eğitimde Pdr Hizmetleri: Bir okulda öğretim faaliyetleri dışında öğrencilerin gelişimine uygun ortam sağlamak, karşılaşılan güçl... Devamı...

Gösterim: 2782 - Yanıt: 4 - Başlatan:salihaaa