Reklamlar

Gönderen Konu: #aibü Çevre Mühendisliği Hakkında  (Okunma sayısı 3396 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

test

Çevrimdışı ibukampus

Advertising

test
#aibü Çevre Mühendisliği Hakkında
« : 30 Temmuz 2014, 16:06:25 »
Bolu, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Çevre Mühendisliği eğitim, öğretim ve araştırma projeleri konusunda oldukça deneyimli bir kadroya sahip olmakla birlikte, TÜBİTAK Projelerinin toplam bütçesi 3.080.350 TL ve bu toplam bütçenin 1.611.297 TL’ si Bölümümüz tarafından alınan projelere aittir. Bölümümüzün TÜBİTAK bütçesi, üniversitemizdeki toplam TÜBİTAK projeleri bütçesinin %52.3’ ünü oluşturmaktadır. 
/>
/>Bölümün amacı ; ülkemizde, Çevre Mühendisliği eğitimi veren Üniversiteler arasında eğitim kalitesi, öğretim üyesi başına düşen uluslararası yayın sayısı ve bilimsel araştırma projeleri bazında ilk 5 içerisinde yer almaktır.
/>
/>
/>Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=12120.msg39719#msg39719

Adk System Advertising

test

#aibü Çevre Mühendisliği Hakkında Konusuna Ait Benzer Konular

Çevre Mühendisliği Ders Programı
http://www.mmf.ibu.edu.tr/cevre_2009_2010_Guz.pdf Devamı...

Gösterim: 2978 - Yanıt: 0 - Başlatan:ikarus
Çevre Mühendisliği ABD
VİZYON, HEDEF VE AMAÇLARÇevre Mühendisliği Bölümü, Abant İzzet Baysal Üniversitesi (A.İ.B.Ü.)Mühendislik Mimarlık Fakültesi büny... Devamı...

Gösterim: 2579 - Yanıt: 0 - Başlatan:ftmcr
Çevre Mühendisliği 2011-2012 Ders Programı
Çevre Mühendisliği 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Haftalık Ders Programı için tıklayınız. Devamı...

Gösterim: 2260 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
2013 Güz Çevre Mühendisliği Ders Programı
2012 - 2013 Öğretim Yılı Güz Dönemi MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ Çevre Mühendisliği Bölümü haftalık ders programlarına  EK'ten... Devamı...

Gösterim: 2221 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
Çevre Mühendisliği Okuyacaklara Tavsiyeler
Çevre Mühendisliği, ülkemizde Mühendislik Fakültelerinde okutulan bölümlerden biridir. Genel olarak 4 yıl olarak belirlenen okum... Devamı...

Gösterim: 1887 - Yanıt: 0 - Başlatan:Burakaydn