Reklamlar

Gönderen Konu: 2014-2015 Süper Lig Şampiyonu Kim Olacak?  (Okunma sayısı 1309 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı Burakaydn

Advertising

Ali Desidero
2014-2015 Süper Lig Şampiyonu Kim Olacak?
« : 04 Şubat 2015, 01:38:39 »
Bu sezon, herkesin bildiği gibi merhum Beşiktaş Kulübü Başkanı Süleyman Seba için oynanıyor. Süleyman Seba Süper Lig’de bu sezon birçok takımın yola şampiyonluk parolasıyla çıktığını söyleyebiliriz. Bu sezon 4.yıldız için savaşan Fenerbahçe ve Galatasaray, her zaman olduğu gibi şampiyonluğun en büyük favorilerinden. Geçen yılki şampiyonluğun ardından seriyi sürdürmek isteyen Fenerbahçe, taraftarına, başkanına ve deneyimli oyuncularına çok güveniyor. Birçoğu uzun yıllardır kulübe hizmet eden futbolcular, ilk devreyi lider bitirmeyi başardı. İkinci yarıya da gayet hızlı başlayan Fenerbahçe, şuan ligde lider ve diğer takımlara göre şampiyonluk için daha şanslı.

Galatasaray, Fenerbahçe ile beraber 4.yıldızı kazanmak için savaşacak. Yeni bir yapılanma içerisinde olan ve bazı önemli sıkıntılar yaşayan Galatasaray’ın bu sıkıntıları aşıp şampiyon olup olamayacağı merak konusu. Kuşkusuz 4.yıldızı ilk olarak rakibinin almasını istemeyen Aslan, bu yolda büyük çaba sarf edecek.

Beşiktaş, bu sezonun en çok dikkat çeken ekiplerinin başında yer alıyor. Oynadığı futbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Beşiktaş’ın rakiplerine göre tek dezavantajı, aynı zamanda Avrupa Ligi’nde de mücadele ediyor olması. Avrupa Ligi grup sonrası maçları için Liverpool ile eşleşen Beşiktaş, ligde de şampiyonluğun en büyük adaylarından biri.

Trabzonspor, bu sezon şampiyonluk mücadelesinden çok yaptığı transferlerle adını duyurdu. Sezon başında olduğu gibi devre arasında da transferin en aktif takımlarından biri olan Trabzonspor, yerli oyuncu kadrosunu daha da genişletti. Eldeki yabancılarını ve yerli oyuncuları en iyi şekilde kullanmak isteyen Trabzonspor’un şampiyonluk yarışında ne yapacağı büyük merak konusu.

5.büyük olarak lanse edilen Bursaspor, bu yıl Şenol Güneş ile beraber muhteşem bir çıkış yakaladı. Hem içerde, hem de deplasmanda kazanılan seri galibiyetler, taraftarları olduğu kadar oyuncuları da oldukça mutlu ediyor. Şampiyon olduğu sezonda gösterdiği performansı yeniden sergilemek isteyen Bursaspor, güçlü rakipleriyle beraber sonuna kadar mücadele etme amacında. Bakalım 5 büyük takım arasında geçmesi düşünülen şampiyonluk yarışında ipi ilk olarak kim göğüsleyecek, hep beraber göreceğiz. Peki, sizce bu sezon şampiyon kim olur? Değerli görüşlerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=12262.msg39864#msg39864

Adk System Advertising

2014-2015 Süper Lig Şampiyonu Kim Olacak? Konusuna Ait Benzer Konular

Farabi Değişim Programı Duyurusu (2014–2015)
2014–2015 Eğitim-Öğretim Yılı Güz / Güz+Bahar Dönemi Farabi Aday Öğrenci Başvuru kayıtları yapılacaktır.Başvuru Tarihleri: 26 Şu... Devamı...

Gösterim: 3407 - Yanıt: 2 - Başlatan:ibukampus
2014-2015 Erasmus Öğrenim ve 2013-2014 Erasmus Staj Hareketliliği Başvuruları
2013-2014 akademik yılı Bahar ve Yaz dönemlerinde Erasmus programları kapsamında yurt dışında staj yapmak için ve 2014-2015 akad... Devamı...

Gösterim: 3884 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus
#zbf 2014-2015 Öğretim Yılında Öğrenci Başvuruları
Kuruluş işlemlerin henüz tamamlanmadığından lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim- öğretim faaliyetlerine 2014-2015 eğitim öğ... Devamı...

Gösterim: 3326 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus
2014–2015 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI AKADEMİK TAKVİMİ
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ2014–2015 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI AKADEMİK TAKVİMİ(Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Bolu Tur... Devamı...

Gösterim: 2479 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
2014 - 2015 Güz Dönemi Ders Kayıtları (Tüm Bölümler)
2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı Güz dönemi Ders Kayıtları 17.09.2014 tarihinden itibaren kademeli olarak başlatılacaktır.Gelişmele... Devamı...

Gösterim: 2274 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus