Reklamlar

Gönderen Konu: #ibugüncel Ortak Dersler Artık Uzaktan...  (Okunma sayısı 3440 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı ibukampus

Advertising

Ali Desidero
#ibugüncel Ortak Dersler Artık Uzaktan...
« : 05 Eylül 2014, 22:48:55 »
2014-2015 öğretim yılı güz döneminden itibaren üniversitemiz bünyesinde verilen ortak zorunlu dersler (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 1 ve 2, Türk Dili 1 ve 2 ve Yabancı Dil 1 ve 2) uzaktan eğitim yöntemi ile verileceğinden bu dersler sınıf ortamında yüz yüze olarak yürütülmeyecektir. Öğrencilerimizin uzaktan eğitim sistemini nasıl kullanacakları ile ilgili detaylı bilgi ve kılavuzlar Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin web sayfasından dersler başlamadan önce yayımlanacaktır.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile ilgili bilgi almak ve uzaktan eğitim sistemine ulaşmak için http://ibuzem.ibu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=12153.msg39754#msg39754

Adk System Advertising

#ibugüncel Ortak Dersler Artık Uzaktan... Konusuna Ait Benzer Konular

Ortak ATM'de en ucuz banka hangisi ?
Ortak ATM'de en ucuz banka hangisi ?Ekim'den başlayarak bankaların "Ortak ATM'lerini kullananlar ne kadar ücret ödeyecek?Ortak A... Devamı...

Gösterim: 1545 - Yanıt: 3 - Başlatan:YaKaZa
Atatürk İlkelerinin Ortak Özellikleri
Atatürk ilkeleri Türk toplumunun ihtiyaçları karşısında doğmuştur.Atatürk ilkelerinin kabul edilmesinde ve toplum tarafından ben... Devamı...

Gösterim: 925 - Yanıt: 0 - Başlatan:salihaaa
Firmaya Ortak Aranıyor
ABD’de ve Avrupa da, yaptığı tasarımlarla kendisinden söz ettiren Taka Wear İzmir de fason üretim yapan bir konfeksiyon atölyesi... Devamı...

Gösterim: 2921 - Yanıt: 1 - Başlatan:Broker
ÖSYM Terciheri - Uzaktan Eğitim
Merhaba benim bir sorum olacak. ÖSYM tercihleri başladı. Ben uzaktan eğitim olarak Bilgisayar Programcılığı ya da Bilgi Yönetimi... Devamı...

Gösterim: 8137 - Yanıt: 4 - Başlatan:Mr. Boombastic
#ibuzem Ortak Dersler
2014-2015 öğretim yılından itibaren Abant İzzet Baysal Üniversitesi bünyesinde verilen ortak dersler uzaktan öğretim yöntemi ile... Devamı...

Gösterim: 11766 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus