Reklamlar

Gönderen Konu: Üniversitede Kısmi Zamanlı İş İlanı  (Okunma sayısı 1954 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı ibukampus

Advertising

Ali Desidero
Üniversitede Kısmi Zamanlı İş İlanı
« : 28 Nisan 2015, 17:56:35 »
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ                  
KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ ÇALIŞTIRMA PROGRAMI                  
KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ ÇALIŞTIRMA KONTENJANLARI                  
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı                  
   Bahar Dönemi

2014-2015 Öğretim Yılında  aşağıda belirtilen üniversitemiz birimlerinde, Yükseköğretim Kurumları Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma Usul ve Esaslarına göre birimlerin oluşturdukları komisyonlar tarafından seçilerek  kısmi zamanlı statüde öğrenci alınacaktır. Öğrencilerimiz başvurularını  www*sksdb*ibu*edu*tr adresindeki formlar kısmından başvuru formunu alarak  çalışmak istedikleri birimlere yapacaklardır.

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığının  kısmi zamanlı öğrenci ilanı aşağıda yer almaktadır.

ilan

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=12334.msg39965#msg39965

Adk System Advertising

Üniversitede Kısmi Zamanlı İş İlanı Konusuna Ait Benzer Konular

AİBÜ Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma İlanı
AİBÜ Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma İlanıÜniversitemiz Erasmus Koordinatörlüğüne 2547 sayılı kanunun 46. maddesi uyarınca kısm... Devamı...

Gösterim: 2972 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
Üniversitede Kısmi Zamanlı Çalışma
2012-2013 Öğretim yılı I. Yarıyılında üniversitemizde, Yükseköğretim Kurumları Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma Usul ve Esasları... Devamı...

Gösterim: 27419 - Yanıt: 12 - Başlatan:admin
Üniversitede Kısmi Zamanlı Çalışma Kontenjanları
Üniversitede Kısmi Zamanlı Çalışma Kontenjanları2012-2013 Öğretim yılı I. Yarıyılında aşağıda belirtilen üniversitemiz birimleri... Devamı...

Gösterim: 4136 - Yanıt: 1 - Başlatan:ibukampus
#aibü Kısmi Zamanlı öğrenci İlanı
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kısmi Zamanlı Öğrenci İlanıSağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığının 2015-2016 eğitim öğr... Devamı...

Gösterim: 606 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus
#aibü Kütüphane Kısmi Zamanlı öğrenci İlanı
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kısmi Zamanlı Öğrenci İlanıSağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığının 2015-2016 eğitim öğr... Devamı...

Gösterim: 737 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus