Reklamlar

Gönderen Konu: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mezunları Derneği ( İBUMED )  (Okunma sayısı 1927 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

test

Çevrimdışı ibumed

Advertising

test
  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mezunları Derneği ( İBUMED ) T.C Bolu Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü’nün 29/06/2010 tarihli onayıyla  faaliyetlerine başlamıştır.
/> Örnek kişi İzzet Baysal’ın açtığı yolda Onu örnek alarak ilerlemek ve İzzet Baysal’a, Abant İzzet Baysal Üniversitesine, mezunlarımıza laik çalışmalarla iz bırakmak istiyoruz. İBUMED; Üniversitemizi saygın üniversiteler arasında hak ettiği yere gelmesinin sağlanması, mezunlarımız arasında etkin iletişim sağlanarak mezunlarımız arasında pozitif ayrımcılık sağlanması, mezunlarla öğrenciler arasında köprü kurarak öğrencilerimize yardımcı olmak ve yol göstermek hedefleriyle kurulmuştur.
/>  27/07/2013 Tarihli 2.Olağan Genel Kurulu ile yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu asıl ve yedek üyeleri seçilmiştir. Buna göre Yönetim Kurulu:
/>  Nihal Öğten : Başkan
/>  Mert Birincioğlu : Başkan Yardımcısı
/>  Ramazan Günoğlu :  Genel Sekreter
/>  Senem Dursun : Sayman
/>  Cemile Abdulganioğlu : Yönetim Kurulu Üyesi
/>  Fatih Soyaydın : Yönetim Kurulu Üyesi
/>  Elçim Badur :  Yönetim Kurulu Üyesi
/>
/>Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=11696.msg39039#msg39039

Adk System Advertising

test

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mezunları Derneği ( İBUMED ) Konusuna Ait Benzer Konular

Abant İzzet Baysal Üniversitesi | Tarihçe
Türkiye'nin iki metropolü olan Ankara ve İstanbul şehirlerinin arasında doğal güzelliklerle çevrili ülkemizin en seçkin üniversi... Devamı...

Gösterim: 5092 - Yanıt: 0 - Başlatan:ikarus
Abant İzzet Baysal Üniversitesi | İletişim

Gösterim: 7249 - Yanıt: 9 - Başlatan:ikarus
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mezunları Derneği Kuruluyor
Bolu'da üniversite eğitimin geçmişi hayli eskiye dayanmasına rağmen Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin kuruluş yılı 1992 yılıdı... Devamı...

Gösterim: 7710 - Yanıt: 3 - Başlatan:admin
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mezunları Derneği Üyeliği
  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mezunları Derneği ( İBUMED ) üyeliği için ekteki üyelik beyannamesinin doldurularak ibumed@ibu... Devamı...

Gösterim: 1380 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibumed
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mezunları Derneği'ne nasıl üye olunur ?
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mezunları Derneği ( İBUMED ) üyeliği için ekteki üyelik beyannamesinin doldurularak ibumed@ibu.... Devamı...

Gösterim: 2337 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibumed