Reklamlar

Gönderen Konu: #ibuzem YabancıDil Olarak Türkçe Öğretimi Öğretmen Yetiştirme Sertifika Programı  (Okunma sayısı 897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı ibukampus

Advertising

Ali Desidero
Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Öğretmen Yetiştirme Sertifika Programı 3.Dönem Başlıyor.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) ve Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştıma Merkezi (İBUZEM) işbirliği ile yürütülecek olan Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Sertifika Programı’nın uzaktan eğitim derslerinin başlama tarihi 18 Temmuz 2016 olarak belirlenmiştir. Bu tarihe kadar sertifika programına kayıt işlemleri devam edecektir.

Dersler 18 Temmuz 2016’da başlayacak 05 Ağustos 2016’da son bulacaktır.

Dersler 3 hafta uzaktan eğitim (72 saat); 1 hafta (8-12 Ağustos 2016) AİBÜ TÖMER’de yüz yüze eğitim (25 saat) şeklinde gerçekleştirilecektir.

Sertifika programına kesin kaydınızın yapılabilmesi için kurs ücretinin aşağıda belirtilen hesap numarasına 17 Temmuz 2016 tarihine kadar yatırılmış olması ve ödeme dekontunun bir kopyasının tomer@ibu.edu.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir. (Kurs ücretini yatıranların herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.)

Banka ve Şube: TC Ziraat Bankası Bolu Şubesi

Hesap Adı: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Döner Sermaye Saymanlığı (TÖMER)

IBAN: TR 9300 0100 2564 4703 4774 5015

Ücret: 1000 TL

Lütfen parayı yatırırken banka görevlisine veya EFT açıklamasına “Adınız Soyadınız “YDTÖ Sertifika Programı” şeklinde bir açıklama yazılmasını sağlayınız.

AİBÜ öğrencilerine %20 indirim uygulanacaktır.

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=12409.msg40050#msg40050

Adk System Advertising

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt vermek yerine yeni bir konu açmanız önerilir.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Güvenlik Sorusu : 9-6 kaç eder rakam ile yazınız?:

#ibuzem YabancıDil Olarak Türkçe Öğretimi Öğretmen Yetiştirme Sertifika Programı Konusuna Ait Benzer Konular

SIRv8 raporunun Temel Bulgular bölümü ilk kez Türkçe olarak sunuldu
Bilişim endüstrisi için değerli verilere sahip SIRv8 raporunun Temel Bulgular bölümü ilk kez Türkçe olarak sunuldu.Raporda, kişi... Devamı...

Gösterim: 1023 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
Pedagojik Formasyon Sertifika Programı
Hiç üzülmediğim olumsuz haberlerden birtanesi diyebilirim. Hali hazırda Fen Edebiyat Fakültesi öğrencileri arkadaşlarımızın bu e... Devamı...

Gösterim: 2060 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
E-Girişimcilik Ve E-Ticaret İçin Sertifika Programı
Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Smart Solutions işbirliğiyle Türkiye'nin en kapsamlı e-girişimcilik ve e-t... Devamı...

Gösterim: 1884 - Yanıt: 2 - Başlatan:kübiş
#TÖMER Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Öğretmen Yetiştirme Sertifika Programı
Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Öğretmen Yetiştirme Sertifika Programı2 Şubat - 14 Mart 2014İletişim: tomler [at] ibu.edu.tr ... Devamı...

Gösterim: 1405 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
ISO İç Denetçi Sertifika Programı * 1-2 Agustos- BOLU
ISO 9001:2008, 14001:2004, OHSAS 18001:2007 İÇ DENETÇİ SERTİFİKA PROGRAMLARI1-2 Ağustos 2015, BOLU * Necip Fazil Kultur MerkeziF... Devamı...

Gösterim: 3299 - Yanıt: 1 - Başlatan:admin