Reklamlar

Gönderen Konu: İlahiyat hazırlık sınıfı öğrencisiyim kalacak yer arıyorum  (Okunma sayısı 494 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı halil123

Advertising

Ali Desidero
Selamunaleykum
Kyk yurduna başvurdum çıkmadı.Evinde yer olan arkadaşlar arıyorum ya da kalacak yer konusunda bana yardımcı olacak var mı?

iletişim>ovenchalil@gmail.com

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=12483.msg40399#msg40399

Adk System Advertising

İlahiyat hazırlık sınıfı öğrencisiyim kalacak yer arıyorum Konusuna Ait Benzer Konular

AİBÜ Hazırlık Sınıfı İngilizce Yeterlik sınav Sonuçları
AİBÜ Hazırlık Sınıfı İngilizce Yeterlik sınav SonuçlarıAbant İzzet Baysal Üniversitesi 2010 yılı hazırlık sınıfları İngilizce ye... Devamı...

Gösterim: 34733 - Yanıt: 4 - Başlatan:admin
Hazırlık sınıfı hakkında?
Öncelikle merhaba mühendislik bölümlerine hazırlık zorunlu değilmiş.Kayıtta hazırlık okumak istiyorum dedim tamam  ben buradan i... Devamı...

Gösterim: 11581 - Yanıt: 4 - Başlatan:dgsnozr
Hazırlık sınıfı Ders Programı
Ben hazırlık sınıfındayım ama derslerimiz ne zaman başlayacak ders programımız nasıl olacak bilmiyorum. Nerden öğrenebilirim? Devamı...

Gösterim: 13587 - Yanıt: 0 - Başlatan:Filizzz
1.Öğretim Öğrencisiyim HARÇ Ödeyecek miyim?
Son birkaç gündür oldukça sık sorulan bir soru var ki, açıklık getirmek istedik."Birinci Öğretim öğrencisiyim ama harç yatıracak... Devamı...

Gösterim: 2073 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
Aibü İlahiyat fakültesine yeni kayıt oldum kalacak yer arıyorum
Selamunaleykum Kyk yurduna başvurdum çıkmadı.Evinde yer olan arkadaşlar arıyorum ya da kalacak yer konusunda bana yardımcı olaca... Devamı...

Gösterim: 637 - Yanıt: 0 - Başlatan:halil123