Reklamlar

Gönderen Konu: #aibü Kütüphane Kısmi Zamanlı öğrenci İlanı  (Okunma sayısı 739 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı ibukampus

Advertising

Ali Desidero
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kısmi Zamanlı Öğrenci İlanı

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığının 2015-2016 eğitim öğretim dönemine ait Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma İlanına aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.

KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ ÇALIŞTIRMA İLANI
2015-2016 Öğretim Yılında aşağıda belirtilen Üniversitemiz birimlerinde, Yükseköğretim Kurumları Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma Usul ve Esaslarına göre birimlerin oluşturdukları komisyonlar tarafından seçilerek  kısmi zamanlı statüde öğrenci çalıştırılacaktır.

İlan detayı ve çalışma şartları ek'tedir...

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=12392.msg40028#msg40028

Adk System Advertising

#aibü Kütüphane Kısmi Zamanlı öğrenci İlanı Konusuna Ait Benzer Konular

Üniversitemize Kısmi Zamanlı Öğrenci Personel Alınacaktır
2009-2010 Öğretim yılı II. Yarıyılında aşağıda belirtilen üniversitemiz birimlerinde, Yükseköğretim Kurumları Kısmi Zamanlı Öğre... Devamı...

Gösterim: 2037 - Yanıt: 2 - Başlatan:admin
AİBÜ Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma İlanı
AİBÜ Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma İlanıÜniversitemiz Erasmus Koordinatörlüğüne 2547 sayılı kanunun 46. maddesi uyarınca kısm... Devamı...

Gösterim: 2972 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
Üniversitede Kısmi Zamanlı Çalışma
2012-2013 Öğretim yılı I. Yarıyılında üniversitemizde, Yükseköğretim Kurumları Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma Usul ve Esasları... Devamı...

Gösterim: 27421 - Yanıt: 12 - Başlatan:admin
Üniversitede Kısmi Zamanlı İş İlanı
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ                  KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ ÇALIŞTIRMA PROGRAMI                  KISMİ ZAMANLI ÖĞRENC... Devamı...

Gösterim: 1954 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus
#aibü Kısmi Zamanlı öğrenci İlanı
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kısmi Zamanlı Öğrenci İlanıSağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığının 2015-2016 eğitim öğr... Devamı...

Gösterim: 606 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus