Reklamlar

Gönderen Konu: OKUL ÖNCESİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ  (Okunma sayısı 1843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı ibukampus

Advertising

Ali Desidero
OKUL ÖNCESİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ
« : 06 Ekim 2013, 16:03:11 »
Nitelikli okulöncesi eğitimi, çocuğun yaşam becerilerinin yanı sıra, deneyim ve yaşantılarını zenginleştirmeyi hedefler. AİBÜ Bağışçılar Vakfı Kreşi olarak, küçük yaştan itibaren basitten zora, somuttan soyuta ilerleyen, farklı eğitim metotlarından faydalanan, üniversitemizin ilgili alan uzmanları desteğiyle bilimsel bir yaklaşımla hazırlanan ve etkin öğrenme ön planda tutularak zenginleştirilen eğitim programları ile çocuklarımızın gelişimlerini en üst seviyeye taşımayı ilke edindik.

AİBÜ yöneticileri, öğretim elemanları, öğrencileri, kreş personeli ve tüm çalışanların el ele bilgi ürettiği, dünya standartlarına ulaşmayı hedefleyen bir kreş olan kurumumuz çağdaş, özgür ve sıcak bir eğitim ortamında çocukların yaratıcılığını, özgüvenini ve yaşama sevinçlerini arttırmayı amaçlamaktadır.

AİBÜ Okul Öncesi Uygulama ve Araştırma Merkezine bağlı olarak 6 Şubat 2012 itibariyle 3-36 ay arası çocuklara eğitime başlayan kurumumuzda ailelere eğitim ve danışmanlık hizmetleri de sunulmaktadır. Her geçen gün artan ilgiyle büyümeye devam eden kreşimiz 2012 - 2013 eğitim döneminde 3 Eylül de yeni eğitim dönemine başlamıştır.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Bolu Bağışçılar Vakfı Okul Öncesi Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi
Gölköy Bolu 14280 Türkiye

E-POSTA:  okonmer @ ibu edu tr

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=11859.msg39315#msg39315

Adk System Advertising

OKUL ÖNCESİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ Konusuna Ait Benzer Konular

DİDAKTİK EĞİTİM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME MERKEZİ
DİDAKTİKEĞİTİM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİARAŞTIRMA GELİŞTİRME MERKEZİMatematik, Fen ve Teknoloji, Bilgisayar ve Sınıf Öğretmen ve ... Devamı...

Gösterim: 1401 - Yanıt: 1 - Başlatan:ftmcr
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİN ROTASINI GENÇLER ÇİZİYOR!
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİN ROTASINI GENÇLER ÇİZİYOR!15 Mayıs 2010 Cumartesi günü İGEDER’in düzenlediği Ulusal Okul Öncesi Öğretmenleri... Devamı...

Gösterim: 1413 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
BÜTÜN ÇOCUKLARIN OKUL ÖNCESİ EĞİTİME İHTİYACI VARDIR
Okul öncesi dönem insan yaşamının temelini oluşturur.Bu dönemde çocuğun sağlığı ve beslenmesi kadar,aile ortamının ona sağladığı... Devamı...

Gösterim: 1635 - Yanıt: 0 - Başlatan:salihaaa
BİR OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMUNU SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLİR ?
1. ÖN BİLGİ TOPLANMASITelefonla, yaş grupları, çalışma saatleri, tatiller, ruhsat, servis ve adres bilgilerini alın. Ancak, rand... Devamı...

Gösterim: 1737 - Yanıt: 0 - Başlatan:salihaaa
Bolu AİBÜ Okul Öncesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Okul Öncesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Bolu Bağışçılar Vakfı Kreşi  3-36 Ay Arası Çocuklara e... Devamı...

Gösterim: 2331 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin