Reklamlar

Gönderen Konu: Mc_ego Feat Miraç - Hüzün Yüklü Bulutlar  (Okunma sayısı 5075 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı mc_ego

• Moderator
  • ibulu
  • Yer: bolu - amasya
  • 0kredi
  • View Inventory
  • Send Money To mc_ego
  • Site Puanı: 8
  • işletme II.öğr
    • Poke This Member

Advertising

Ali Desidero
http://www.facebook.com/photo.php?v=412570324876&set=vb.289205610896&type=2&theater

senin nasıl aklıma düştüğünü farketmeden bağlanmıştım bile sana ama gel görki acı gerçek her zaman benim yanı başımda kalır mı sandın bilmem ki gözlerini ben hiç silemem ki bırakıp gittiğinden beri elleri üstüne sar beni görmeyeli.
hayatın ve anlamını bilmeden hep seni bildim dert etmeden ecelden korkmadım ellerim seni arar ama kimseleri hiç sevmeden görmedim görmek isterdim sevgini bana bıraksaydın ellerini sana bir avuç yürek getirdim istemiyorsan eğer at kalbimi.senin için katlandığım günler yetmedi mi söylesene hadi durma bak şimdi döneceksin sen geri gözyaşım ise hiç dinmedi mi bitmedi derdim görmedi mi açan güllere bir bak gülmeleri kalmış aklında belli ki işlemiştir kokuna ve gül tenini.

ölmek zor gelir seni görmeden bekler beni kara toprak ama neden ben.ölmeden ölüyorum bilmiyorum ki sanki benim bu hayatta tek keder çeken bir de baktım oda herkes gibi ağlıyor kurtar beni hadi Engin diye yalvarmak yakışmıyor ki hiç sana senide götüremem ölüme yanımda.bak şimdi ölümle baş başayım diye yaklaştın sen yanıma acıyan gözler dokunuyor kanıma beni istemediğin günleri de unutma artık çok geç her şey için bana layık olmadığını söyledin evet her şey çok geç evet bunu anladın gidiyorum ama hiç kalbini kırmadan.
Sıradan bir günmüş gibi düşün yalancasına e dolancasına kandırılmış gibi tek başına kalmak nasılmış anlarsın ozaman hayatın zillesi senide bulur ve karşında durur sanki yok olur gibi sokulur yanına canını, alırmışcasına gelirsin yanıma hüzün yüklü bulutlar neden ağlarmış cevabı işte tam burada yağmur olup boşalıyor aşıklara ve mutluluk getiriyor hep onlara yorgun dargın sokaklar neden susarlar bilirmisin sebebini ve sevgini göster herkese saygı ve sevgini protesto ederler çünkü bizleri

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=9213.msg32961#msg32961

Adk System Advertising

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt vermek yerine yeni bir konu açmanız önerilir.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Güvenlik Sorusu : 9-6 kaç eder rakam ile yazınız?:

Mc_ego Feat Miraç - Hüzün Yüklü Bulutlar Konusuna Ait Benzer Konular

mc_Eg0 feat Raperj - Sataşma
BU şarkıyı Raperj isimli arkadaş ile yaptık bende ki önemi ilk  kaydım olması Buradan takip edebilirsiniz. Devamı...

Gösterim: 1419 - Yanıt: 0 - Başlatan:mc_ego
Ankara Gölbaşı'nda ele geçirilen patlayıcı yüklü araç TSK'ya ait
Ankara'da patlayıcı yüklü kamyon yakalandıAkşam saatlerinde Ankara Gölbaşı'nda ele geçirilen patlayıcı yüklü aracın TSK'ya ait o... Devamı...

Gösterim: 932 - Yanıt: 1 - Başlatan:admin
Hüzün Ve Sevinç Bir Aradaydı
Abant İzzet Baysal Üniversitesi bu sene 4 bin 840 mezun verdi. Mezun olmak için gelen öğrencileri aileleri de yalnız bırakmadı. ... Devamı...

Gösterim: 1223 - Yanıt: 1 - Başlatan:admin
Radyossyonlu Bulutlar Geliyor....
Japonya'yı vuran deprem ve tsunami felaketinin ardından hasar gören Fukuşima Daiçi nükleer santralinden havaya karışan radyoakti... Devamı...

Gösterim: 800 - Yanıt: 0 - Başlatan:querts
Element -2 Hüzün
Bir aşk kazasından yaralı çıkan biri kadın iki kişi ‘Sevse kalırdı' diyor herkes, kalsa severdi kimse bilmez Biri kalbini hisset... Devamı...

Gösterim: 4076 - Yanıt: 0 - Başlatan:SailormooR