Reklamlar

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Kayıtlar e-kayıt değil mi?
2
İBU GÜNCEL / Ynt: Linux Yaz Kampı’na, AİBÜ Ev Sahipliği Yaptı
« Son İleti Gönderen: okuldan biri 09 Ağustos 2017, 00:56:04 »
Eskiden böyle etkinlikler bizim üniversite de olşmazdı,
Daha çok bilimsel etkinlik bizimle olsun inşallah...
3
İBU PAZAR / Ynt: Glovyy || Çizim ve Çalışma Eldiveni
« Son İleti Gönderen: okuldan biri 09 Ağustos 2017, 00:55:25 »
OO reklam alınmış :)
4
ÜNİVERSİTEMİZİ YENİ KAZANANLAR / 2017 YGS- LYS Kayıt İşlemleri
« Son İleti Gönderen: ibukampus 09 Ağustos 2017, 00:44:32 »
2017 YGS- LYS Kayıt İşlemleri

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YGS ve LYS SONUÇLARINA GÖRE ÜNİVERSİTEMİZE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİN KAYITLARIYLA İLGİLİ DUYURU. !

Sayın Öğrencimiz;
Üniversitemizi tercih ettiğinizden dolayı sizleri kutlar, öğrenim hayatınızda başarılar dileriz.
Kesin kayıt sırasında ve sonrasında sizlere yardımcı olacak işlemlerin özeti aşağıya çıkarılmıştır.

İNDİR

5
Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Kayıt Bilgi Formu

İNDİR

1. Adayın 2017 ÖSS Sonuç Belgesi.
(Sadece Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu , Eğitim Fakültesi Resim-İş Eğitimi ve Müzik Eğitimi Anabilim Dallarına ve Güzel Sanatlar Fakültesine kayıt yaptıracak adaylar içindir. )

2. Adayın mezun olduğu ortaöğretim kurumundan aldığı diploma veya yeni tarihli mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı örneği.

Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan ancak, ortaöğretim kurumlarından mezun olamayarak bütünleme veya tek ders sınava girecek adayların da belirlenen tarihlerde okul müdürlüklerinden “bütünleme veya tek ders sınava girecek” yazısı alması koşulu ile Yükseköğretim kurumlarına geçici kayıtları yapılacaktır. Bu adayların mezun olduklarına ilişkin belgelerini, 29 Aralık 2017 tarihine kadar yükseköğretim kurumuna ibraz etmeleri halinde asıl kayıtları yapılacaktır. Bu tarihe kadar mezun olduklarını belgelemeyenlerin geçici kayıtları silinecek ve bu durumda olup belirlenen tarihlerde geçici kayıtlarını yaptırmayan adayların kayıtları yapılmayacaktır.

3. 29 Yaşından Büyük Olan Erkek Adayların “Askerlikle İlişiği Yoktur” Belgesi.
(29 yaşından büyük yükümlülerin “askerlikle ilişiği yoktur” belgesi olmadan kesinlikle kayıtları yapılmayacaktır.)

4. Öğrenim Ücretinden Muaf Olanlar Resmi Belge İbraz Edeceklerdir. (Şehit-Gazi Çocukları ile diğerleri)

5. Sağlık Raporu Zorunlu olan programlara (tam teşekküllü resmi bir hastaneden, heyet raporu) e-devlet üzerinden kayıt yapılsa dahi, kayıt tarihleri arasında sağlık raporu getirmediği takdirde kaydı iptal edilir.

Not - Gündüz öğretimine kayıt yaptıracak öğrenciler katkı payı yatırmayacaklardır.
Not - İkinci öğretimde okuyacak öğrencilerden her bir dönem için öğrenim ücreti ödeyeceklerdir.

KAYIT YAPTIRACAK ÖĞRENCİ KAYDA KENDİSİ GELECEKTİR.

6
Sevgili Gençler,

Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne hoşgeldiniz.

Üniversite eğitim yıllarında alınan eğitim, bilgi ve deneyimler, kişilerin yaşamlarında birçok açıdan oldukça belirleyicidir.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi, değişen dünya koşullarına uyum sağlayarak, bilgiye hızlı ulaşabilen ulusal ve uluslararası öğrenme transferine ağırlık veren öncelikleriyle, eğitimdeki kalite düzeyini günden güne artırmaktadır.

Eğitimde farklılaşmayı esas alarak, deneysel gözlem ve uygulamalara önem veren Üniversitemiz, kaynaklarını yerinde ve doğru kullanarak, teori-pratik ilişkisini sosyo-ekonomik
anlamda geliştirmeyi hedeflemektedir.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi, günümüz koşullarında kendini sürekli geliştiren ve yenileyen, gençlerimizi her yönüyle donanımlı bir şekilde yetiştirmeyi kendine vazife edinen bir üniversite
olarak, analitik düşünce anlayışı içerisinde dünyaya entelektüel bir açıdan bakabilen mezunlar vermeyi, temel eğitim felsefesi olarak görmektedir.

Ayrıca Abant İzzet Baysal Üniversitesi, sosyal etkinlikleri ve öğrenci topluluğu faaliyetlerini, eğitimin doğal bir parçası olarak değerlendirmekte ve desteklemektedir. Üniversitemiz
mezunları da, iş dünyasının çeşitli alanlarında aranan ve başarı potansiyeli yüksek gençler olarak hayata atılmaktadırlar.

Üniversite eğitiminiz için Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ni seçmeniz, hayatınızın bundan sonraki günleri için önemli bir etkiye sahip olacak ve geleceğinizi şekillendirecektir. Bu
kararınızdan dolayı sizleri tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

Sevgilerimle.
Prof. Dr. Süleyman MOLLAİBRAHİMOĞLU
Rektör V.
7
İBU GÜNCEL / Linux Yaz Kampı’na, AİBÜ Ev Sahipliği Yaptı
« Son İleti Gönderen: ibukampus 09 Ağustos 2017, 00:35:29 »
Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ), Linux Kullanıcıları Derneği ile İnternet Teknolojileri Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen Linux Yaz Kampı’na bu yıl altıncı kez ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin dört bir yanından üniversitemize gelen 600’ü aşkın katılımcı, özgür yazılım için bir araya geldi.

Bilgi özgürlüğünün hedeflendiği kamp, 15 gün sürdü ve 100 saati aşkın teorik ve uygulamalı dersler gönüllü eğitmenler tarafından ücretsiz verildi.

Kampta, GNU/Linux Sistem Yönetimi 1-2, 1’inci ve 2’nci düzey Ağ Yönetimi-Linux İç Yapısı ve İleri Ağ Atölyesi, PHP ile Web Programlama Diline Giriş, Web Uygulama Güvenliği ve Güvenli Kod Geliştirme, Ağ Güvenliği ve Sızma Testleri, Kriptografi ve Terskod Mühendisliğine Giriş, Ruby on Rails ile Web Programlama, Python/Django ile Web Programlama, Python ile Programlamaya Giriş, Java ile Programlamaya Giriş, Web-önyüz (Front-end) Programlama kurslarının verildiği 21 sınıf açıldı.

21 Temmuz’da başlayan kamp, 5 Ağustos Cumartesi günü AİBÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen kapanış töreninde, katılımcılara sertifikalarının verilmesiyle sona erdi.
8
YENİ ÜYE OLANLAR / Hoşgeldin gamzeli
« Son İleti Gönderen: ibukampus 27 Nisan 2017, 14:35:23 »
Sevgili @gamzeli  ,

ibukampus ailesine Hoşgeldin!

Keyifli vakit geçirmeni dileriz,

Bizi ayrıca sosyal medya üzerinden takip edebilirsin; Twitter :    |  Facebook :

ibukampus.com Yönetim
9
İBU PAZAR / Glovyy || Çizim ve Çalışma Eldiveni
« Son İleti Gönderen: glovyy 04 Mart 2017, 22:17:05 »
Glovyy || Çizim ve Çalışma Eldiveni

NEDİR BU GLOVYY ?
Glovyy ders çalışırken, çizim yaparken ya da telefon, tablet kullanırken el terinizin çalışma alanına bulaşmasını engellemek için özel olarak tasarlanmış bir eldivendir. Elinizi saran özel kumaşı ile çalışma alanında elinizin rahat hareket etmesini sağlayarak yüksek performans sağlar. Bunun yanında çalışma alanınızdaki izlerin elinize bulaşmamasını sağlar. Glovyy yaratıcı tasarımı sayesinde bileklik olarak da kullanılabilmektedir.

KİMLER KULLANIR ?
7’den 70 ‘e yazı yazan çizim yapan ya da tabletiyle sürekli çalışanların sorunlarına çözüm sunan inovatif bir üründür.

Glovyy || Çizim ve Çalışma Eldiveni HEMEN İNCELE

Glovyy || Çizim ve Çalışma Eldiveni 40% İNDİRİMLİ SATIN AL
10
YENİ ÜYE OLANLAR / Hoşgeldin glovyy
« Son İleti Gönderen: ibukampus 04 Mart 2017, 22:08:08 »
Sevgili @glovyy  ,

ibukampus ailesine Hoşgeldin!

Keyifli vakit geçirmeni dileriz,

Bizi ayrıca sosyal medya üzerinden takip edebilirsin; Twitter :    |  Facebook :

ibukampus.com Yönetim
Sayfa: [1] 2 3 ... 10