Reklamlar

Gönderen Konu: Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Kayıt Bilgi Formu  (Okunma sayısı 363 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı ibukampus

Advertising

Ali Desidero
Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Kayıt Bilgi Formu

İNDİR

1. Adayın 2017 ÖSS Sonuç Belgesi.
(Sadece Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu , Eğitim Fakültesi Resim-İş Eğitimi ve Müzik Eğitimi Anabilim Dallarına ve Güzel Sanatlar Fakültesine kayıt yaptıracak adaylar içindir. )

2. Adayın mezun olduğu ortaöğretim kurumundan aldığı diploma veya yeni tarihli mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı örneği.

Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan ancak, ortaöğretim kurumlarından mezun olamayarak bütünleme veya tek ders sınava girecek adayların da belirlenen tarihlerde okul müdürlüklerinden “bütünleme veya tek ders sınava girecek” yazısı alması koşulu ile Yükseköğretim kurumlarına geçici kayıtları yapılacaktır. Bu adayların mezun olduklarına ilişkin belgelerini, 29 Aralık 2017 tarihine kadar yükseköğretim kurumuna ibraz etmeleri halinde asıl kayıtları yapılacaktır. Bu tarihe kadar mezun olduklarını belgelemeyenlerin geçici kayıtları silinecek ve bu durumda olup belirlenen tarihlerde geçici kayıtlarını yaptırmayan adayların kayıtları yapılmayacaktır.

3. 29 Yaşından Büyük Olan Erkek Adayların “Askerlikle İlişiği Yoktur” Belgesi.
(29 yaşından büyük yükümlülerin “askerlikle ilişiği yoktur” belgesi olmadan kesinlikle kayıtları yapılmayacaktır.)

4. Öğrenim Ücretinden Muaf Olanlar Resmi Belge İbraz Edeceklerdir. (Şehit-Gazi Çocukları ile diğerleri)

5. Sağlık Raporu Zorunlu olan programlara (tam teşekküllü resmi bir hastaneden, heyet raporu) e-devlet üzerinden kayıt yapılsa dahi, kayıt tarihleri arasında sağlık raporu getirmediği takdirde kaydı iptal edilir.

Not - Gündüz öğretimine kayıt yaptıracak öğrenciler katkı payı yatırmayacaklardır.
Not - İkinci öğretimde okuyacak öğrencilerden her bir dönem için öğrenim ücreti ödeyeceklerdir.

KAYIT YAPTIRACAK ÖĞRENCİ KAYDA KENDİSİ GELECEKTİR.

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=21721.msg54064#msg54064

Adk System Advertising

Çevrimdışı okuldan biri

Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Kayıt Bilgi Formu Konusuna Ait Benzer Konular

Abant İzzet Baysal Üniversitesi | Tarihçe
Türkiye'nin iki metropolü olan Ankara ve İstanbul şehirlerinin arasında doğal güzelliklerle çevrili ülkemizin en seçkin üniversi... Devamı...

Gösterim: 5070 - Yanıt: 0 - Başlatan:ikarus
Abant İzzet Baysal Üniversitesi | İletişim

Gösterim: 7216 - Yanıt: 9 - Başlatan:ikarus
kariyer.net Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde...
Tarih: 2 Mart 2012 CumaSaat: 13:00 - 16:00Yer: AİBÜ KÜLTÜR MERKEZİ MAVİ SALONETKİNLİĞİMİZ 2 MART 2012 CUMA GÜNÜ 13.00 - 16.00 AR... Devamı...

Gösterim: 2515 - Yanıt: 0 - Başlatan:cakir.cagatay
2011/2012 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Akademik Yılı Mezuniyet Töreni
2011/2012 Abant İzzet Baysal ÜniversitesiAkademik Yılı Mezuniyet Töreni26 Haziran 2012 SalıYer: Bolu Atatürk StadyumuNot: Biriml... Devamı...

Gösterim: 1802 - Yanıt: 0 - Başlatan:kübiş
Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2014-2018 Stratejik Planı
“Üniversitemizin 2014-2018 Stratejik Planı taslağı hazırlanmıştır; stratejik plan ile ilgili her türlü görüş ve öneriler stratej... Devamı...

Gösterim: 3318 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin