Reklamlar

Gönderen Konu: Aibü İlahiyat fakültesine yeni kayıt oldum kalacak yer arıyorum  (Okunma sayısı 474 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı halil123

Advertising

Ali Desidero
Selamunaleykum
Kyk yurduna başvurdum çıkmadı.Evinde yer olan arkadaşlar arıyorum ya da kalacak yer konusunda bana yardımcı olacak var mı?

iletişim>ovenchalil@gmail.com

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=12484.msg40400#msg40400

Adk System Advertising

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt vermek yerine yeni bir konu açmanız önerilir.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Güvenlik Sorusu : 3+3 kaç eder rakam ile yazınız?:

Aibü İlahiyat fakültesine yeni kayıt oldum kalacak yer arıyorum Konusuna Ait Benzer Konular

Yeni Kayıt Yaptıran Öğrencilerimizin Yemekhaneden Yararlanabilmeleri İçin Duyuru
2009-2010 Eğitim-Öğretim yılında üniversitemize kayıt yaptırarak yeni kimlik kartı alan öğrencilerimizin öğle ve akşam yemekleri... Devamı...

Gösterim: 1847 - Yanıt: 1 - Başlatan:admin
2010-2011 ÖSYM Yeni Dikey Geçiş Kayıtları İçin Gerekli Belgeler, Kayıt Yerleri
T.C.ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİÖğrenci İşleri Daire Başkanlığı 2010 / 2011 Eğitim-Öğretim yılında Üniversitemiz Fakülte/Yüks... Devamı...

Gösterim: 1583 - Yanıt: 1 - Başlatan:ibukampus
Nazım Hikmet / Çekilmez Bir Adam Oldum Yine
...Çekilmez bir adam oldum yine Uykusuz, aksi, lanet Bir bakıyorsun ki ana avrat söver gibi Azgın bir hayvan döver gibi O gün ça... Devamı...

Gösterim: 985 - Yanıt: 2 - Başlatan:yıldırım
#boluyukazandım Kayıt için Verilen Gün Dışında Kayıt Olmak Mümkün Mü?
Fakülte Fakülte, Bölüm Bölüm Kayıt Günleri http://ibukampus.com/kayit_gunleri.html adresinde inceleyeceğiniz üzere tüm brimlerin... Devamı...

Gösterim: 2276 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
İlahiyat hazırlık sınıfı öğrencisiyim kalacak yer arıyorum
Selamunaleykum Kyk yurduna başvurdum çıkmadı.Evinde yer olan arkadaşlar arıyorum ya da kalacak yer konusunda bana yardımcı olaca... Devamı...

Gösterim: 332 - Yanıt: 0 - Başlatan:halil123