Reklamlar

Gönderen Konu: Kaybedenler Kulübü (2011)  (Okunma sayısı 1351 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

test

Çevrimdışı SailormooR

Advertising

test
Kaybedenler Kulübü (2011)
« : 13 Nisan 2011, 10:38:06 »

/>Tür : Komedi / Dram
/>Gösterim Tarihi : 25 Mart 2011
/>Yönetmen : Tolga Örnek
/>Senaryo : Mehmet Ada Öztekin , Tolga Örnek
/>Görüntü Yönetmeni : Burak Kanbir
/>Yapım : 2010, Türkiye , 110 dk.
/>
/>Oyuncular
/>
/>Nejat İşler (Kaan) , Yiğit Özşener (Mete) , İdil Fırat , Rıza Kocaoğlu , Ahu Türkpençe , Serra Yılmaz
/>
/>
/>   Alternatif kitaplar basan bir yayınevinin sahibi olan Kaan (Nejat İşler) ile Kadıköy�de bar işleten, çok sıkı bir plak ve efemera koleksiyoneri olan Mete (Yiğit Özşener), 90�lı yılların ikinci yarısında, sanki bir yerde oturmuş konuşuyorlarmış ve kimsenin bundan haberi yokmuş gibi bir radyo programı yapmaya başlarlar. Yaptıkları program zaman içinde hem onların hem de dinleyenlerin hayatını değiştirecektir. Programın şöhreti hızla yayılırken Kaan ve Mete eski hayatlarına aynen devam ederler.
/>
/>   Hergün başka kadınlarla yalnızlığını gidermeye çalışan Kaan, aradığı aşkı Zeynep�de (Ahu Türkpençe) bulur ve bu aşkı tutkuyla yaşamaya çalışır; aralarındaki hayat görüşü farklılığına rağmen... Bu arada herkesin �kendi kaybını� bulduğu �Kaybedenler Kulübü�, toplumun farklı kesiminden insanları biraraya getirerek adeta bir �ortak mahalle� de buluşturur. Kendi yalnızlıklarıyla bile dalga geçen, sisteme her gün başkaldıran, hayatın kıyısında yaşayan Kaan ve Mete�nin renkli hayatlarını yansıtan programın tutkunları, �Kaybedenler Kulübü�nün üyeleridir artık�
/>
/>
/>
/>Kitabı ;
/> Yayınevi geçmişinde ilklere imza atmakla tanınan Altıkırkbeş Yayınları tarafından kitaplaştırılan Kaybedenler Kulübü-Filmin Öyküsü kitabı, senaryonun tamamını ve yönetmenin çeşitli notlarını barındırıyor. Kitap, standart bir film kitabından öte, sinema öğrencileri ve amatör filmciler için bir yol haritası olma özelliği de taşıyor. Kendine has edebi dili, zengin görsel içeriği ile tıpkı film gibi benzerlerinden farklı olduğu gösteriyor.
/>
/>
/>
/>Dipnot; Filmi uzun süredir beklememe rağmen hala izleyemedim. İlk fırsatta izleyip uzun bir krtiğini yaparım :) Kitabıda edinmeye çalışıcağım. İzleyenlerden "yeraltı edebiyatı"nın izlenmesi gibi diye yorumlar alıyorum :) Az önce filme denk gelince  , tanıtımını yapayım dedim. Afiyet olsun.
/>
/>Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=8564.msg31195#msg31195
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2011, 20:51:33 Gönderen: admin »
I'm living with no feelings, at all , will be crazy !
/>
/>  "Sakın gelme sözlerim kayıp , Ayıp ediyorum kendime.."

Adk System Advertising

test

Çevrimdışı admin

• Administrator
  • ibukampus Demirbaşı
  • Yer: 14 - 20 - 34
  • 230kredi
  • View Inventory
  • Send Money To admin
  • Site Puanı: 285
  • ibukampus
    • Poke This Member
    • aib�
Kaybedenler Kulübü (2011)
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2011, 20:46:37 »
SailormooR vakit kaybetmeden izlemeni şiddetle tavsiye ederim, Dün Fİlmdeydim inanılmaz keyif aldım diyebilirim :)
/>
/>Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=8564.msg31196#msg31196

Kaybedenler Kulübü (2011) Konusuna Ait Benzer Konular

Galatasaray Spor Kulübü
Kuruluşu1905 SonbaharıKurucularıAli Sami Yen, Asım Tevfik Sonumut, Emin Bülend Serdaroğlu, Celal İbrahim, Bekir Sıtkı Bircan, Re... Devamı...

Gösterim: 795 - Yanıt: 0 - Başlatan:ftmcr
Aşkı Kaybedenler…
Elimizde ne varsa kırıp geçirelim.Kolay yolu seçelim.Tüketip, harcayalım.İlişki dediğin her yerde bulunur nasılsa!Gideni boş ver... Devamı...

Gösterim: 677 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
En popüler Türk kulübü Galatasaray!
Sport + Markt'ın araştırmasına göre Avrupa'nın en popüler 20 kulübü belirlendi. Son La Liga şampiyonu Barcelona'nın açık ara bir... Devamı...

Gösterim: 640 - Yanıt: 0 - Başlatan:ikarus
Bolu Belediyespor Kulübü Yalova’dan 8 madalya ile döndü
Bolu Belediyespor Kulübü Yalova’dan 8 madalya ile döndüBolu Belediyespor Kulübü Karate Takımı sporcuları geçtiğimiz pazar günü k... Devamı...

Gösterim: 1037 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus
AİBÜ Dağcılık Kulübü Dünyaca Ünlü Tanrı Dağı’na Tırmandı
Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Dağcılık ve Kaya Tırmanışı Topluluğu (İBUDAK) Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Güçlü Özen, Kırgızi... Devamı...

Gösterim: 1577 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus