Reklamlar

Gönderen Konu: İçimdeki sen..  (Okunma sayısı 522 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı EsEs

• Moderator
  • ibulu
  • Yer: Bolu
  • 18kredi
  • View Inventory
  • Send Money To EsEs
  • Site Puanı: 26
  • ibukampus
    • Poke This Member

Advertising

Ali Desidero
İçimdeki sen..
« : 16 Haziran 2016, 06:03:20 »
Bir başlasam gerisi gelecek gibi yine bu gece.. Sayfalarca dökülecek içimdekiler. Yıllar geçmiş kadar uzak dün yaşanmış kadar taze hala duygular. Dünyaları dolduracak sevgim, yine kalbimin içine hapsolmuş bu gece.. Başı olmayan sonu belli geceler yine sarmış etrafımızı. Gün doğmuş insanlara ben seni yaşamaya devam ederken. Çok yoruldum artık, içimdeki senle baş etmekten.. Nasıl başardın hep orada kalmayı? Her seferinde kendini hatırlatıp tekrar doğan güneşi göstermeyi.. Ömrümden ömür götürmeyi. Acıların en tatlısını yaşatmayı, her seferinde.. İsyanım sana mı yoksa kendime mi bende bilmiyorum. Sana kızsam yapamıyorum. Kendime kızacak oluyorum, içimdeki sen ile karşılaşıp yine sakinleşiyorum.. Çok düşünüyorum içimdeki sen ile senin farkını. Kandırmaya devam ediyorum kendimi her zaman yaptığım gibi. Yaptığım en iyi şey gibi.. Daha iyisini yapmak için çabalıyorum. Pişmanlıklara dalıp başa almayı istiyorum. Yanımda olsan diyorum. Mümkün olmasa ne senin vazgeçmen ne de benim.. Sonra yine sonuna geliyorum. Sonuna geldikçe gizlediğim acılarımın ortaya çıkışını kutluyorum. Hep aynı oyunu oynayıp kötü sonu görüyorum.. Kötüde olsa sonu yine de seninle olsun istiyorum. Ne dersin ki tekrar konuşup görüşmeye? Ne dersin her şeyi sıfırlayıp baştan başlamaya.. Hepsini arkada bırakıp tekrar bana gelmeye? Sarılınca geçecek şeyleri sarılarak çözmeye..

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=12421.msg40064#msg40064
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2016, 06:09:29 Gönderen: EsEs »
ve oynadığın oyunlarda hep sen kazandın. hep sen..

Adk System Advertising

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt vermek yerine yeni bir konu açmanız önerilir.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Güvenlik Sorusu : Başkent Neresidir? (Küçük harf kullanınız.):

İçimdeki sen.. Konusuna Ait Benzer Konular

Derin Bir Sessizlik' Şu İçimdeki..
Derin bir sessizlik…İçimin tuhaf sıkıntısı…Ve kendimi soyutlayışım istemeden hayatımdan…Tekrar yaşama tutunmaya çalışıyorum kayb... Devamı...

Gösterim: 844 - Yanıt: 0 - Başlatan:essraa
İçimdeki Şeytan
Yönetmen :  William Brent Bell Senaryo :  William Brent Bell, Matthew Peterman Oyuncular :  Fernanda Andrade, Simon Quarterman... Devamı...

Gösterim: 2881 - Yanıt: 0 - Başlatan:kübiş