Reklamlar

Gönderen Konu: Yenilikçi Gıda Teknolojileri Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi  (Okunma sayısı 2377 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adk System Advertising

Çevrimdışı ibukampus

Advertising

Ali Desidero
Yenilikçi Gıda Teknolojileri Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi (YENİGIDAM)

Bolu Abant İzzet Baysal Ünivertitesi Yenilikçi Gıda Teknolojileri Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi (YENİGIDAM)'ın
web adresi ve e-postası aşağıdaki yer almaktadır.

www.yenigidam.ibu.edu.tr | yenigidam [at] ibu.edu.tr,

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=10881.msg37221#msg37221

Adk System Advertising

Çevrimdışı admin

• Administrator
  • ibukampus Demirbaşı
  • Yer: 14 - 20 - 34
  • 230kredi
  • View Inventory
  • Send Money To admin
  • Site Puanı: 285
  • ibukampus
    • Poke This Member
    • aib�
Üniversitemizin yeni Araştırma Merkezi, hayırlı olsun; Gıda Alanında ulusal manâda adımların atıldığı açıkca görülüyor...

Linkback: http://www.ibukampus.com/forum/index.php?topic=10881.msg37233#msg37233

Yenilikçi Gıda Teknolojileri Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi Konusuna Ait Benzer Konular

İzzet Baysal Yaşlı Sağlığı ve Bakımı Araştırma Uygulama Merkezi (İBYAM)
Merkezin Amaçları 1.Altmış beş yaş ve üstündeki yaşlı insanların daha kaliteli bir yaşam sağlaması için gerekli önlemlerin alınm... Devamı...

Gösterim: 1490 - Yanıt: 1 - Başlatan:ftmcr
Okul Öncesi Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Temel Atma Töreni
Okul Öncesi Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Temel Atma Töreni 1 Temmuz 2010, Perşembe - 16:00 Devamı...

Gösterim: 5782 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
Bolu AİBÜ Okul Öncesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Okul Öncesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Bolu Bağışçılar Vakfı Kreşi  3-36 Ay Arası Çocuklara e... Devamı...

Gösterim: 2331 - Yanıt: 0 - Başlatan:admin
#ibuzem Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (İBUZEM) 2014 yılında kurulmuş ve faaliyete geçmişt... Devamı...

Gösterim: 9768 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus
#ibuzem AİBÜ Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (İBUZEM) 2014 yılında kurulmuş ve faaliyete geçmişt... Devamı...

Gösterim: 624 - Yanıt: 0 - Başlatan:ibukampus